Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı Mahallelerde yapılması planlanan ve Beşköy Mahalle odasında İlçemiz Kaymakamı Sayın Muammer SARIDOĞAN Başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Belediye Başkanı Ahmet TEKKE, Resmi Kurum Amirleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

       İlçemiz Kaymakamı Sayın Muammer SARIDOĞAN; İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla her ay farklı bir yerde “Halk Toplantısı” düzenleneceğini, bu toplantıların herkese açık olduğunu ifade etti.

 

     Gerçekleştirilen toplantıda genellikle İlçemizde ve Mahallelerimizde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar gündeme getirilerek karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu. Toplantı sonucunda; belirtilen ihtiyaçların karşılanması noktasında alınan kararlar doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması için ilgili Kurumların bilgilendirilmesi ve gerekli adımların atılması kararlaştırılmış olup, toplantılara gösterilen yakın ilgi nedeniyle Kaymakamımız mahalle sakinlerine ve katılımcılara teşekkürlerini ifade etmiştir.