İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
 
 
 
 
ADI SOYADI
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ
Aydın ERGÜN
12.08.1991
 
05.01.1994
İbrahim Süha KARABORAN
22.03.1997
 
08.04.2006
Mehmet YÜZER
16.03.2007
Erdinç DOLU
02.04.2010
Hamza ÖZER
07.07.2012
Hasan SADEBIYIK
22.10.2014
MUAMMER SARIDOĞAN 02.01.2017