İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “Halk Toplantısı” nın 2017 yılındaki son toplantısı Güneşli Mahallesinde gerçekleştirildi.
Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı Mahallelerde yapılan Hak Toplantısı ve bu ay Güneşli Mahallesi'nde ,İlçemiz Kaymakamı Sayın Serhat Sina KARASLAN Başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına , Resmi Kurum Amirleri, Muhtarlar, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve vatandaşlar katıldı.
   
     Gerçekleştirilen toplantıda genellikle İlçemizde ve Mahallelerimizde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar gündeme getirilerek karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantı sonucunda; belirtilen ihtiyaçların karşılanmasına yönelik alınan kararlar doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması için ilgili Kurumların bilgilendirilmesi ve gerekli adımların atılması kararlaştırılmış olup, toplantılara gösterilen ilgi nedeniyle Kaymakamımız mahalle sakinlerine ve katılımcılara teşekkürlerini ifade ederek toplantı sona ermiştir.