İçişleri Bakanlığımızın talimatları gereğince her ay düzenli olarak yapılması gereken “Halk Toplantısı” nın 2017 yılındaki dördüncü toplantısı Çifteköprü Mahallesinde gerçekleştirildi.
 
Doğrudan vatandaşlarımızın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla Kaymakamlığımızca her ay düzenli olarak farklı Mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan ve bu ay Çifteköprü Mahalle İlkokulunda İlçemiz Kaymakamı Sayın Muammer SARIDOĞAN Başkanlığında gerçekleştirilen halk toplantısına Belediye Başkan V Mustafa AYDIN, Resmi Kurum Amirleri, Muhtarlar, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve vatandaşlar katıldı.
 
Gerçekleştirilen toplantıda genellikle İlçemizde ve Mahallelerimizde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar gündeme getirilerek karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantı sonucunda; belirtilen ihtiyaçların karşılanmasına yönelik alınan kararlar doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması için ilgili Kurumların bilgilendirilmesi ve gerekli adımların atılması kararlaştırılmış olup, toplantılara gösterilen yakın ilgi nedeniyle Kaymakamımız mahalle sakinlerine ve katılımcılara teşekkürlerini ifade etmiştir.